You are hereForums / Пристрої для читання е-книг / Е-рідери / Огляд електронної книги Lexand LE-116

Огляд електронної книги Lexand LE-116


By IRUSKA - Posted on 04 Жовтень 2011

Нещодавно я стала володарем електронної книжки Lexand LE-116.
Дозвольте представити Вашій увазі огляд цього «пристрою для читання електронних книг», як його іменує виробник.
Комплектація - надлишкова. Обкладинка зручна, має затискачі для фіксації книги, магнітну застібку. Книгу зручно тримати як в обкладинці, так і без неї, легко управляти як однією рукою, так і двома, можна користуватися як правші, так і шульзі, принципових незручностей не буде відчувати ні той, ні інший. Можна налаштувати комфортний для читання шрифт, здійснювати перехід за номером сторінок за допомогою фізичних клавіш, для першого існує клавіша "М" (Меню), для другого - стрілки "вправо" і "вліво". До слова, клавіша "М" в деяких пунктах грає роль ентерит, а при тривалому натисканні стрілки з'являється рядок прогресу, по якій можна здійснювати навігацію по сторінках. "Меню = Ентер" - до цього треба просто звикнути, що, втім, займає зовсім небагато часу.
Вбудована пам'ять пристрою становить 4Гб, можна розширювати картами пам'яті. Слот для карти пам'яті не прикритий заглушкою, карта просто вставляється до характерного клацання, аналогічно виймається - легким натисканням всередину, карта висувається з слота. Якщо книга вставлена ​​в обкладинку, то нижній з двох бічних кріплень якраз перекриває слот карти пам'яті - випадково не вискочить і не загубиться.
Екран сенсорний резистивний, стилус можна використовувати, а можна обійтися і без нього.
Стилус може знадобитися для введення заміток, набору цифр при переході по сторінках. Особисто я чудово обходжуся без його використання, тому читаю частіше в дорозі і мені ліньки його діставати. Щодо самого сенсора, суб'єктивно мені здалося, що він не дуже чітко реагує на натискання, пізніше я з'ясувала, що це було через неправильне калібрування екрану, після калібрування проблем не відчувала. Чи потрібен сенсорний екран в даній моделі - досить суттєве питання. На мій погляд, з ним зручніше, але й без нього цілком можна було обійтися. Є - і добре.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика