You are hereБлоґи / блоґ Momot Vika / Прогнози ринку електронних книг

Прогнози ринку електронних книг


By Momot Vika - Posted on 04 Жовтень 2011

Зараз найпопулярніша це електронна книга pocketbook. Здається нам, що в найближчі рік-два або три електронна книга повинна помітно подешевшати. А все тому, що даний товар мало-помалу стає модним і народним. До сегменту електронних девайсів для любителів почитати тексти підключається все більше фірм-виробників.
Готує електронну книгу Samsung, а японці з фірми Fujitsu вже зробили звичайні електронне чорнило кольоровими ... Також не виключено, що до моменту прочитання цієї статті на прилавках з'явиться багато цікавих пропозицій для покупців. Що ж, жорстка конкуренція серед фірм покупцеві завжди на руку.
Поклавши цю саму руку на серце: переважна більшість сучасних електронних книг годяться тільки для прочитання файлів у звичайному форматі TXT. DOC, а також і HTML. Але останній формат повноцінно «підтримує» тільки лише один девайс з шести.
Максимально комфортно працювати з PDF файлами в більшості випадків ніяк не виходить, особливо якщо даний файл обтяжений графікою. Про хоч який-небудь підтримки будь-яких документів з Microsoft Office, крім формату DOC залишається тільки мріяти. Ну а для перегляду картинок і фотографій - зазвичай не вистачає яскравості і контрастності дисплея і, звичайно ж, квітів замало.Хоча в монохромному електронно-чорнильному фотоизображении безсумнівно щось цікаве є ... Але ось швидкість промальовування в книгах поки що залишає бажати кращого.
Який буде продаж електронних книг завтра? Який висновок? Електронні книжки - зручні девайси, призначені виключно для справжніх бібліофілів. Тобто для тих людей, хто дійсно читає багато текстів. Арифметика дуже проста: можна просто піти до книгарні і накупити потрібної літератури на 10-15 тисяч російських рублів.Якщо вам вистачить цього набору на все життя - тоді й ebook не дуже потрібний, адже справжні красиві паперові книги, до того ж, хороші тим, що дозволять облагородити будь-який домашній дизайн та інтер'єр.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика