You are hereForums / Формати е-книг / Огляди форматів е-книг / Електронна книга Азбука N516

Електронна книга Азбука N516


By Viktoria_Suvoys - Posted on 05 Жовтень 2011

Електронна книга Азбука N516

Пристрій для читання електронних книг «Азбука N516» є мобільним спеціалізованим комп'ютером з 5-ти дюймовим бумагоподобним TFT-екраном, виконаним за технологією eINK VizPlex®.

Електронна книга «Азбука N516» призначена для зберігання і відображення багатосторінкових текстових документів у форматах TXT, FB2, HTML, ePUB, CHM, PDF, RTF, DjVu, Mobi ..., а також графічних файлів у форматах JPEG, GIF, PNG, BMP. На пристрої можна прослуховувати аудіо-файли у форматі MP3.

Електронна частина пристрою і її специфікація відповідають найвищим вимогам. «Азбука N516» по основних параметрах не поступається своїм конкурентам на ринку, а по місткості акумулятора, перевершує в півтора рази всі відомі на сьогодні п'ятидюймові пристрої. З особливостей «заліза» книжки, хотілося б відзначити наявність вбудованого динаміка і мікрофону, які
можуть бути задіяні в різних додатках і рішеннях. Наприклад, для запису голосових повідомлень в органайзері.

У інтерфейсі «Азбука N516» використовується 18 кнопок, 4-х позиційний джойстик і «колесик-гойдалка», такий "достаток" органів управління дозволяє швидко знаходити потрібні книги і файли на «книжковій полиці», викликати потрібні додатки, меню, настроювати опції. Функції більшої частини кнопок можна настроювати, що дозволяє «підігнати» інтерфейс під себе. Не дивлячись на велику кількість кнопок, дизайн пристрою не виглядає переобтяженим, навпаки, всі органи управління мають «правильне» ергономічне положення і надають пристрою оригінальному зовнішньому вигляду. Книжку «Азбука N516» не сплутаєш з іншими електронними книгами. Слід зазначити висока якість самих кнопок, їх м'яка і практично безшумна спрацьовування, що ще раз підкреслює хороший клас пристрою. Корпус пристрою виконаний з якісного пластика, що забезпечує високі експлуатаційні якості, а саме: жорсткість, міцність, гарний естетичний вигляд, стійкість до механічних пошкоджень і стирання. Пластик не мазкий, на нім не залишаються сліди від пальців, легко очищається. У чорного і білого виконання книгу можна купити скрізь.

Але, напевно, найбільшою відмітною особливістю пристрою «Азбука N516» є його програмне забезпечення. Вірніше, принциповий підхід до нього. Все ПО є відкритим! Тобто, без обмеження надається право копіювати, модифікувати і поширювати дане програмне забезпечення. Є вільний доступ до початкових кодів операційної системи, драйверів і всіх програмних застосувань. Ми сподіваємося, що такий підхід до розповсюдження програмного забезпечення дозволить підвищити популярність пристрою, забезпечить швидкий розвиток можливостей електронної книги Азбука.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика