You are hereForums / Формати е-книг / Огляди форматів е-книг / Як зробити електронну книгу?

Як зробити електронну книгу?


By Viktoria_Suvoys - Posted on 05 Жовтень 2011

Як зробити електронну книгу?
Передбачимо Ви самостійно зробили свій web-сайт, означає ви вже умієте робити електронні книги. Електронна книга це і є звичайна тека з сайтом на вашому комп'ютері, з використанням будь-яких кодів HTML, а потім скомпільована спеціальною програмою-компілятором. Особисто я користуюся програмою «EBook Edit Pro», дуже зручно і логічно зрозуміло, аби перетворити сайт на електронну книгу вистачає 5 хвилин. Програму можна викачати тут - Безкоштовний софтвер.
Отже, повернемося до ребрендингу. Аби в готовий варіант книги читач міг додати свою рекламу, Вам потрібно ще в не скомпільований HTML код вашої майбутньої книги (на кожну сторінку книги), додати наступний код:
Код знаходиться за посиланням - http://www.webdom.biz/commerce/e-commerce300.html
А ось ця, маленька програма «eBrand-It» вже поклопочеться, аби читач Вашої книги успішно додав свою рекламу. Скачати - http://www.webdom.biz/freesoft.html
На окремій сторінці вашої книги робимо спеціальну інструкцію «як додати вашу рекламу в цю книгу». Після цього компілюємо електронну книгу і викладаємо на свій сайт. Що у вас вийде зрештою, можна поглянути на прикладі електронної книги: «Легкий спосіб кинути палити», яку я зробила буквально за вихідні. Книгу можна скачати на моєму сайті http://www.webdom.biz
Якщо Ви найближчим часом не плануєте створювати свою електронну книгу, пам'ятайте, що навіть Ваша реклама в чужій книзі, це дуже хороший спосіб збільшити відвідуваність свого сайту. Ви можете скористатися будь-якою цікавою електронною книгою, яка підтримує «ребрендинг», додати туди свою рекламу і запустити процес вірусного маркетингу. Такий спосіб розкручування сайту дуже ефективний і не буде коштувати Вам ні копійки.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика