You are hereForums / Цікавинки / Загальна інформація / Безкоштовні програми для конвертування е-книг

Безкоштовні програми для конвертування е-книг


By Katja - Posted on 29 Листопад 2009

Контент, що був розробленим та збереженим як HTML, текстова сторінка або в форматі PDF, може бути конвертованим в єдиний файл за допомогою програми, що називається e-book компілятор. Є великий різновид компіляторів:
• EBook Edit Pro
• Activ EBook
• HyperMaker HTML
• HTML Compiler Pro
• Illuminatus v4.51
• NeoBook
• Ebook Creator
• ebook Generator
• WinEBook
Існують також безкоштовні і пробні компілятори, які можна завантажити з Інтернету (наприклад: Ebook Builder 4 і KeeBook Creator).
Microsoft також розробив свій власний компілятор, Reader Works , який підтримує Microsoft Word і файли HTML, і готові файли читаються, використовуючи програму Microsoft Reader. Інші інструменти, які можуть використовуватися, для побудови e-books для Microsoft Reader, включають Microsoft Reader разом із Microsoft Word 2000, Microsoft Reader Content SDK, та Mobipocket Publisher.
Щоб створити файли PDF користувачі можуть використовувати Gymnast, безкоштовне програмне забезпечення Роберта Шіфріна, яке підтримує гіперпосилання, анотації і автоматизовані закладки та заголовки.
Кожен компілятор має свої особливості. Більшість e-book рідерів, наприклад, базуються або на апаратному, або програмному забезпеченнях, забезпечують індивідуальну цифрову бібліотеку, де зберігається колекція книг.
Gymnast - ефективна і зручна в роботі програма, яка дозволяє користувачам перетворювати будь-які текстові документи на PDF. Коли програма запущена, відкривається форма, де користувачі можуть запустити процес перетворення файлу з одного формату в інший.
Набір інструментів форми є досить простий і легкий для розуміння. Щоб перетворити файл з одного формату в інший користувачу необхідно вказати початкові файли і тип розширення сторінки. Після цього користувачі можуть перетворити файл, вибираючи опцію переходу «Файл» в меню із витісненням нижньої стрічки. Щоб читати книгу, користувачам доведеться запустити програму Acrobat eBook Reader.
На відміну від конвертера Gymnast, Keebook Creator дозволяє користувачам створювати книги і розглядувати їх в межах того ж оточення.
Коли програма запущена, користувач може відкрити уже існуючий або новий проект.
Якщо користувачі вибирають новий проект, з’являється діалогове вікно майстра налаштувань Wizard, де можна редагувати заголовок книги, автора, і її місце розташування в книжковій бібліотеці. Потім користувачі можуть створювати книги разом із розділами, вставляючи файли початкового документа в розділи і редагуючи зміст.
Єдиною проблемою є те, що будь-який конвертований файл перетворювався на одну довгу сторінку, змушуючи читачів прокручувати вниз, щоб читати потрібний їм розділ.
Це програмне забезпечення не в змозі перетворити файловий документ на оригінальний посторінковий формат, так як це робить Gymnast. Проте, програмне забезпечення має зручний для використання інтерфейсі є простим у використанні. Це дозволяє користувачам створювати е-книги за допомогою декількох візуальних методів, у тому числі бібліотечним методом.
Побудова електронної книжки у ReaderWorks легша, ніж у Gymnast і Keebook.
Його інтерфейс більш професійний і меню основане на покроковому процесі створення книги, як зазвичай роблять автори. Використовуючи це програмне забезпечення, користувачі можуть легко додати початкові файли, визначити властивості книг, вставити зміст, оформити титульну сторінку і, більше того, визначити навігаційну систему всередині книги. Порівняно з попередніми двома компіляторами, користувачі можуть додати більше інформації до властивостей книги, наприклад, описи, співавторів, видавця, тощо.
На основі цих характеристик, ми зробили висновок, що найзручніший компілятор Microsoft Reader Works.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика