You are hereForums / Формати е-книг / Огляди форматів е-книг / Огляд Explay HD.Book II: краще, ніж було, хоча було добре

Огляд Explay HD.Book II: краще, ніж було, хоча було добре


By Natalia-Jarosh - Posted on 06 Жовтень 2011

Компанія Explay розширює свою продуктову лінію не лише серед моделей з E-ink екраном, але також серед медіарідерів. У новому огляді пристрій Explay HD.Book II, який покликаний, судячи по назві, замінити початок, що мав успіх серед користувачів, як тільки з'явився у продажу. На наш погляд, Explay HD.Book II морально не замінює початок, а стає продовженням лінійки медіарідеров під загальним ім'ям HD.Book.
Нова модель має екран більшого розміру, кращої якості, сам пристрій виконаний в новому корпусі стилізованим під металеву поверхню і в комплект-чихол. У цій моделі використовується g-сенсор для автоматичного повороту зображення на екрані. Треба віддати належне «двійці», при збільшеному розмірі вона має невелику вагу, всього 340 грам і вирішення компанії використовувати чохол, збільшує загальну ношу трохи, всього на 30 грам. Для повного щастя не хапає в комплекті пластмасової підставки, для перегляду відео. Для читання пристрій втратив з одного боку кнопки для перегортання сторінок, хоча екран не став сенсорним. Все це, користувач компенсуватиме своєю кмітливістю.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика