You are hereБлоґи / блоґ Тарасевич / Apple iPod для «читання» аудіо-книг

Apple iPod для «читання» аудіо-книг


By Тарасевич - Posted on 07 Жовтень 2011

Apple iPod для «читання» аудіо-книг
Характерна особливість плеєра Apple iPod є те, що розробники взяли за основу жорсткий диск. За рахунок жорсткого диска плеєр спочатку дорожче, ніж всі інші типи плеєрів. Основна складова ціни плеєра це, як Ви розумієте, саме жорсткий диск. Головне, що розробники «додумалися» дозволити нам використовувати плеєр не тільки для музики, але і в якості переносного жорсткого диска, що не потребує додаткового блоку живлення.
Цікаво як технічно відбувається закачування книг. Уявімо такий варіант, ми прийшли в магазин і купили CD диск з аудіо-книжкою або з набором оповідань. Тепер нам достатньо кинути файли в програму iTunes, або якщо диск складено грамотно за всіма вимогами до аудіо-книг то iTunes автоматично розпізнає такий диск, пропише до всіх файлів легко прочитувані заголовки, в нашому випадку назви розділів і частин аудіо-книги.
Тому, якщо диск не читається автоматично, то швидше за все диск не зареєстрований у світовій базі даних, зроблено з порушеннями або є просто піратським. У Вашому випадку буде будь-який з цих варіантів.
Все більше інтернет-магазинів починає торгувати аудіо-книгами, так що підібрати потрібну книгу не складе великої затрати праці і часу. Користувачі послуг www.stream.ru автоматично підписані до інтернет-магазину www.allofmp3.com, в якому вже є аудіо книги у продажу, так що користувачі фактично розплачуються своїм трафіком і абонентною платою в $ 15 за практично будь - яку кількість книг чи пісень.
Користувачі послуг www.stream.ru не платять додаткових грошей за скачування файлів, досить позначити свою присутність і через кілька хвилин Вам буде призначено VIP режим без абонентської плати. Але з інших сайтів Вас не будуть авторизувати, доведеться заплатити гроші за користування сервісу, якщо Ви раптом захочете завантажити книги чи пісні, наприклад з роботи.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика