You are hereForums / Пристрої для читання е-книг / PDA-читалки / Огляд Archos 10.1 Internet Tablet: компактний кінотеатр у стилі «Скайсерфінг»

Огляд Archos 10.1 Internet Tablet: компактний кінотеатр у стилі «Скайсерфінг»


By Galunochka - Posted on 11 Жовтень 2011

Огляд Archos 10.1 Internet Tablet: компактний кінотеатр у стилі «Скайсерфінг
Поки Apple не випустить новий планшетний комп'ютер, можна будь-який новий огляд починати зі слів - перед Вами «вбивця iPad» і потім в двох словах намагатися пояснити, чим «даний пристрій краще iPad", але виходить чомусь огляд в стилі, нічим «воно не гірше ». І напевно такий підхід буде нормально сприйнятий користувачами, які готові купити що завгодно, лише б не iPad.

До того ж, будь-який виробник буде просувати свій пристрій перерахуванням того, чого немає в iPad: немає веб камери, немає доступу до файлової системи, немає навіть відкидної підставки, пристрій поставити на столі і так далі. Чим більше буде знайдено таких «недоліків», тим в більшу суму можна оцінити «вбивцю».

Скажемо відразу і чесно - Archos 10.1 є таким «вбивцею», але навряд чи до цього прагнув виробник. Продати мільйон примірників йому, звичайно, хочеться, але згадаємо, що Archos 9 з Windows 7 на борту з'явився на півроку раніше iPad і вже тоді ми обговорювали зі своїми читачами, що Windows 7 - повільна операційна система і явно не підходить в такому вигляді для планшетного пристрою. Добре б замінити Windows на швидкий Android, нехай і створений поки для телефонів. Archos прагнув створити планшетний пристрій, а поява iPad лише підштовхнула споживчий ринок і збільшила попит. Раніше Archos 9 не був комусь потрібен, хоча коштував як майбутній iPad. Все це, звичайно, тільки роздуми на тему "що могло бути". Якби не з'явися iPad, ще невідомо, хто і де був би зараз у своїх розробках. І став би Google Android адаптувати для планшетів або для чогось ще. Якщо погодитися з тим, що OS Windows померла для мобільних пристроїв, доведеться все ж визнати, що ця система залишається як і раніше помітним гравцем на ринку «вбудованих систем». Бо саме Windows встановлена в банкоматах, інформаційних системах, у платіжних терміналах і так далі.

Archos 10.1 і Archos 70 - це пристрої, які майже ідентичні, відмінність тільки в розмірі екрану. Ці моделі продовжують розвиток цілої лінійки планшетних пристроїв Archos - Internet Tablet.

Використання операційної системи Android дозволило зменшити товщину і вага конструкції. При тому, що швидкість роботи користувача з пристроєм істотно зросла.

В якості доказів можна привести багато слів, але краще «один раз помацати, ніж сто раз сумніватися».
Підсумки
Позитивна сторона: легке, компактний пристрій. Досить спритне, ємне, легко розширити пам'ять за рахунок додаткових карт пам'яті. Тривалий час роботи. Мультитач.

З іншого боку: відсутність додаткових аксесуарів для пристрою і немає чохла в комплекті. Невеликий кут огляду екрану.

У результаті: хороше конкурентне пристрій невеликого розміру при великому екрані. Хороша альтернатива Apple iPad за ціною і функціональності.

Потенційний покупець: практично всі споживачі, які вже задумалися про придбання планшетного пристрої великого розміру.

Роздрібна ціна: середня ціна Яндекс Маркета - 16 490 руб., Що на $ 100 (як мінімум) дешевше iPad. І не забувайте про можливість розширення пам'яті картами micro SD. (Це ще один фактор, яким не може пишатися iPad).

  Технічні характеристики
 • Екран: 10.1 "TFT LCD, 1024 × 600 px, 16 млн. кольорів, сенсорний, мультитач, G-сенсор
 • Процесор: ARM Cortex A8 at 1 GHz with DSP
 • Графіка: 3D OpenGL ES 2.0
 • Операційна система: Android 2.2.1
  Вбудована пам'ять: 16 Гб
 • Cлот розширення: micro SD до 32Гб
 • Комутація: USB 2.0, WiFi (802.11 b / g / n), Bluetooth 2.1 EDR
 • Аудіо: 3.5 мм для навушників
 • Акумулятор: -
 • Габарити: 270 x 150 x 12 мм
 • Маса: 480 гр. [Без обкладинки]

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика