You are hereForums / Формати е-книг / Огляди форматів е-книг / Найпоширеніші формати Е-книг

Найпоширеніші формати Е-книг


No replies
Зображення користувача Наталія Вовк.
Наталія Вовк
Offline
Joined: 10/17/2011
Найпоширеніші формати Е-книг

AZW. Формат електронних читалок Kindle. Характеризується високим ступенем стиснення і DRM-захистом. Актуальний для продукції Amazon Kindle.

LRF. Власний формат електронних книг вже іншого виробника - компанії Sony. Застосовується в більшості японських рідерів.

PDF. Хто працював з програмою Adobe Acrobat, знає про формат PDF не з чуток. Справжнісінька класика, яку підтримують практично всі рідери. Дуже зручний, хоч і вагомий формат. PDF журнал зможе відкрити навіть самий слабкий процесор, але для цього доведеться трохи почекати.

MBP. Ще один «особистий» формат, розроблений французькою компанією Mobipocket. Напевно, багато власників КПК мають на своєму пристрої кілька книг цього формату.

FB2. Відкритий формат більшості електронних книг, заснований на мові XML. Один з найбільш популярних і доступних форматів в країнах СНД і Азії.

Ще одним стандартом, класикою електронних книг є формат EPUB. Його безперечна родзинка - автоматичне вирівнювання малюнків і тексту під екран Вашого смартфона або пристрої для читання.

LIT. Винахід компанії Microsoft, досить рідкісне явище в нашій країні.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика