You are hereForums / Цікавинки / ЧаПи (FAQ) / Чим відрізняється електронна книга від паперової?

Чим відрізняється електронна книга від паперової?


No replies
Katja
Offline
Joined: 09/24/2009
Чим відрізняється електронна книга від паперової?

Що таке паперова книга всі уявляють, їй можна дати визначення як сукупність інформації і носія на паперовій основі. А от що таке електронна книга?
По-перше, це набір байтів і кілобайтів (файл) представлених у різних форматах, який можна читати за допомогою програм для читання (найпростіший варіант – формат txt і блокнот) на комп’ютері або будь-якому е-пристрої для читання.
По-друге, Це пристрій, на якому відображається інформація, яка призначена тільки для читання. Це є носій інформації.
Так як ми читаємо твори, написані автором, а не набір листочків із буквами, які скріплені разом, ці твори можуть бути у вигляді книги, журнальної статті, довідника і т.д. Це є форма і зміст. Зміст-текст, форма – в даному випадку – сукупність носія і файлу.
Електронна книга від звичайної відрізняється тим, що можна відділити зміст від форми – наприклад створювати і читати власноруч складені і оформленні збірники творів, взяти на себе роботу видавництва – підбір текстів, ілюстрацій, об’єм підсумкового збірника та інше. Паперова книга такої можливості не дає. Також дуже зручна функція в е-читалки – можливість робити закладки, доступ до електронних словників, порівняно довгий час роботи без підзарядки(залежно від моделі-до 2-3 тижнів), можливість мати на одному пристрої величезну кількість книг і читати будь-яку з них коли заманеться, що особливо важливо для людей, які дуже люблять читати та багато подорожують.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика