You are hereForums / Цікавинки / ЧаПи (FAQ) / Чи потрібна підсвітка?

Чи потрібна підсвітка?


No replies
Katja
Offline
Joined: 09/24/2009
Чи потрібна підсвітка?

Необхідність підсвітки залежить від Ваших цілей та бажань. Якщо відповідати на це запитання прямолінійно, то відповідь буде проста. Якщо Ви хочете читати у повній темноті або при дуже поганому освітлені, то потрібна підсвітка екрану. Якщо ж Ви маєте можливість читати при хорошому освітлені, то вона Вам не потрібна.
Насправді, як Ви розумієте, все набагато складніше. Ви маєте розуміти два типи нюансів: соціальний та технічний. Прикладом соціального аспекту може бути читання у ліжку перед сном. Технічно Вам не потрібна під світка екрану, адже існують настільні лампи. Але буває так, що партнер не переносить світло від лампи на тумбочці біля ліжка. В такому випадку екран із під світкою Вас врятує.
Технічні нюанси вибору породжені тим, що вищезазначена пряма відповідь виявляється неповною. Він не враховує фізичну реалізацію обох типів обговорених екранів. Справа в тому, що розмовляючи про екрани із під світкою, ми маємо на увазі LCD (рідкокристалічні) екрани із активною підсвіткою. Такий екран дійсно дає можливість комфортно читати в умовах поганого освітлення, але він дуже незручний, абсолютно нечитабельний при яскравому освітлені.
Коли ми обговорюємо екрани без підсвітки, ми звертаємо увагу на екрани, що базуються на e-Ink технології, як найнадійніших в області мобільно читання. Такий екран схожий за своїми візуальними властивостями до листка паперу і, як результат, наслідує майже усі його плюси і мінуси. Ви отримуєте можливість комфортно читати при яскравому освітлені, Ваша мобільність підвищується, не потрібно використовувати батарейки на живлення підсвітки, але читати у темноті зовсім неможливо.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика