You are hereForums / Цікавинки / ЧаПи (FAQ) / Як зберігати е-читалку?

Як зберігати е-читалку?


No replies
admin
Offline
Joined: 09/17/2009
Як зберігати е-читалку?

Як будь-який електронний пристрій, е-рідер не любить жари і морозів. Загальна правило таке – якщо Ви принесли його із вулиці зимою, потрібно почекати перед включенням його не менше 2 години, щоб випарувався конденсат всередині пристрою. Не залишайте рідер довго під прямим сонячним промінням, якщо в даний момент Ви його не використовуєте (як варіант – читання на пляжі). Не заливати водою, особливо «Фантою» та «Колою» :)
Якщо все-таки Ви залили його водою, потрібно добре просушити пристрій перед його включенням. Не варто залишати рідер на піску в відкритому вигляді, особливо у вітряний день, щоб уникнути попадання піщинок у середину.
По можливості обережно поводитися із екраном, не кидати, не ламати… Як показує практика, основна причина поломок рідера – розбитий або роздавлений екран. Тому, постарайтеся не залишати пристрій на дивані, стільцях, краю стола. Постарайтеся тримати е-рідер у чохлі, якщо це можливо. Або із закритою обкладинкою, якщо вона є у пристрої. Зберігати його найкраще в закритому вигляді, по можливості – вертикально. При довготривалому збереженню без користування краще витягнути акумулятори і тримати їх окремо.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика