You are hereForums / Формати е-книг / Огляди форматів е-книг / Інші формати е-книг

Інші формати е-книг


No replies
Katja
Offline
Joined: 09/24/2009
Інші формати е-книг

*. OEB Відкритий формат, заснований на XHTML (XML) і створений свого часу консорціумом компаній під керівництвом Microsoft. По суті, OEB-книга є ZIP-архів xhtml-(xml-), графічних файлів і файлу з інформацією про документ вцілому.
*. eBookMan. - Був створений спеціально для прообразу сучасних Palm, пристрою під назвою Franklin eBookMan, і сьогодні практично не використовується.
*. FBR. - Захищений формат даних, доступних для читання програмою Franklin Reader.
*. DataPlkr. - Відкритий формат Plucker - спеціальної програми, призначеної для перегляду веб-документів на Palm. Коректно відображає малюнки, гіперпосилання, різні шрифти. А конвертація в цей формат навіть не вимагає запуску зовнішніх додатків - після установки відповідного ПЗ його можна проводити за допомогою контекстного меню.
*. RB. Був розроблений спеціально під пристрою для читання електронних книг Rocket Book і зараз поступово відходить у минуле.
*. zTXT. - Закритий формат, дуже схожий на PalmDOC, але з набагато більш високим ступенем компресії (до 45%). Допускає можливість вставки закладок, підтримує гіперпосилання. Доступний на Palm OS.
*. PRC. Palm-формат. Підтримується програмою Mobi Pocket.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика