You are hereForums / Цікавинки / Загальна інформація / Як обрати електронну книгу?

Як обрати електронну книгу?


By Oksana Shvora - Posted on 13 Листопад 2012

Як обрати електронну книгу?
Вислів «книга - найкращий подарунок» ще зовсім нещодавно звучав не дуже переконливо. Але сьогодні, з появою електронних книг, її цілком можна розглядати як гідний подарунок собі, другові чи знайомому.
Практично будь-яку книгу (і за фахом, і за інтересами) можна знайти в електронному вигляді в Інтернеті, можна підібрати зручний розмір шрифту. Можна з собою мати практично всю бібліотеку Вернадського і при цьому вага й розміри дозволять її узяти з собою, тож у вільний час (в дорозі, в черзі і очікуючи зустріч) завжди буде можливість з користю його провести. До того ж вартість її невелика (вже точно менше гори з 8-10 паперових книг).
Добре відомо: скільки витратиш - стільки й отримаєш, тому питання ціни хоч і має значення, але не є пріоритетним. Але як обрати потрібний варіант?
Напевно, найголовнішим в електронних книгах є тип дисплея. На сьогоднішній день найкращим типом дисплея є «електронне чорнило», E-Ink. При читанні з такого дисплея очі втомлюються менше, до того ж книга з таким типом дисплея витрачає менше енергії і відповідно заряду батареї вистачить довше. Дисплеї E-Ink бувають двох поколінь і, природно, друге покоління дисплеїв такого типу має значно кращі характеристики, ніж перше.
Розмір електронної книги може варіюватися від 5 до 9 дюймів. Текст в такій книзі можна збільшувати, що гранично важливо при поганому зорі. Ваша електронна книга може мати як сенсорний, так і звичайний екран.
Додаткові опції, такі як Wi-Fi або 3G - стають невід'ємною частиною для користування. Тому не варто оминати і їх.
Зручно, якщо можна читати не лише txt формати, але і fb2 (в мережі Інтернет представлена величезна кількість книг саме в цьому форматі). Сюди ж додамо .doc, .pdf. Це важливо.
До цікавих та інколи дуже потрібних функцій слід віднести автоматичний поворот екрану, наявність внутрішнього підсвічування тощо. Якщо для вас ці характеристики важливі, то, можливо, варто вибрати електронну книгу з першим поколінням E-Ink (Vizplex), котра при цьому матиме важливу для вас функцію.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика