You are hereForums / Цікавинки / Загальна інформація / Українська електронна книга – лідер російського ринку

Українська електронна книга – лідер російського ринку


By Саган Валентина - Posted on 13 Листопад 2012

Українська електронна книга – лідер російського ринку

Українська компанія PocketBook – лідер російського ринку з продажу електронної книги, вона займає близько 40% ринку. Решта 60% ділять між собою всі інші виробники, яких на сьогоднішній день налічується вже близько 30.
Названа українська компанія з виробництва електронних книг завоювала п’яту частину світового ринку в цьому сегменті. Співвітчизники б’ють іноземців двома козирями – універсальністю своїх рідерів та низькою ціною.
Перші моделі рідерів PocketBook (2008), виявилися настільки вдалими, що буквально через кілька місяців, за даними американської аналітичної компанії DisplaySearch, компанія зайняла половину російського і близько 20% світового ринку.
Рецепт популярності вітчизняного рідера – в його універсальності. Українське пристрій адаптовано для читання всіх форматів електронних книг, чим вигідно відрізняється від рідерів інших фірм, орієнтованих на читання тільки своїх фірмових і, як правило, платних форматів.
Крім того, вітчизняні розробники не стали купувати дороге ліцензійне програмне забезпечення, а написали його самі на безкоштовній платформі операційної системи Linux.Зараз український рідер коштує близько 300 доларів, мало не на 100 доларів дешевше аналогічних пристроїв його найближчого конурента – компанії Sony, що і стало однією з причин успішного продажу.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика