You are hereForums / Цікавинки / Новини / Тенденції розвитку електронних книг

Тенденції розвитку електронних книг


No replies
Kovalyk_Lilia
Offline
Joined: 11/13/2012
Тенденції розвитку електронних книг

Електронних книг не треба боятися ані прихильникам традиційних паперових книг, ані бібліотекарям, ані видавцям. Більше того, розвиток напрямку дистрибуції високоякісних пристроїв для читання текстів у цифровому форматі може дати шанс українському книговиданню вирватися з кризи.
Таку думку про деякі тенденції книговидавництва в Україні в інтерв'ю ZN.UA висловила президент Львівського форуму видавців Олександра Коваль.
«...Не має значення, будуть читати І.Франка, Лі Бо чи Джоан Роулінг у паперовому варіанті або з монітора, головне — аби читали. Молодим людям і дітям вони подобаються, і цим ми повинні скористатися, щоб залучити молодь до читання» , — вважає О.Коваль.
«Адже електронні книги можна завантажувати на свій пристрій для читання (а це може бути навіть мобільний телефон) усюди. І наявність у сільській місцевості книгарні вже не буде такою критичною, як зараз», — говорить експерт.
І додає: «Ще б питання авторського права залагодити...»
Кількість продажу електронних книг з кожним роком зростає. У першому півріччі 2012 р. обсяги продажів електронних книг різко підскочили в 2,8 рази, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Цифрові магазини почали цінову війну, змушуючи авторів турбуватися про збереження індустрії і своїх доходів.
Звіт про стан індустрії надала британська Асоціація видавців. За її підрахунками, в січні-червні 2012 р. на придбання електронних книг було витрачено $136 млн., на 180% більше, ніж у першому півріччі минулого року ($49 млн.).
Величезний приріст цифрових продажів показує, як швидко читачі та видавці охоплюють новий ринок.

Share this

не важливо скільки днів у твоєму житті, важливо скільки життя у твоїх днях

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика