You are hereForums / Цікавинки / Новини / Кольорова електронна книга для дітей "Story Book іnColor"

Кольорова електронна книга для дітей "Story Book іnColor"


No replies
Kovalyk_Lilia
Offline
Joined: 11/13/2012
Кольорова електронна книга для дітей "Story Book іnColor"

Перша кольорова електронна книга для дітей - Story Book іnColor - виробництва компанії Айптек відкриває цілий новий напрямок пристроїв, призначених для веселого й легкого час перепровадження й вироблення в дітей любові до самостійного читання.
В даній книзі убудовані 20 книг англійською мовою. Айптек дозволяє поповнювати бібліотеку зі свого веб - сайту. Існує оповіщення про перерву кожні 20 хвилин, на екрані з'являється піктограма й нагадування про необхідність зробити перерву, щоб захистити очі
Убудована батарея для портативного використання, можна брати із собою книгу в дорогу або на зручний диван. Однієї зарядки батареї вистачає на 2 години безперервної роботи.
Кольорова електронна книга для дітей - це перша кольорова електронна книга з більш ніж 25 убудованими ілюстрованими й озвученими дитячими розповідями на англійській і українській мовах. Діти, відкриваючи свою кольорову електронну книгу, зможуть насолоджуватися чарівними, казковими й, у той же час, повчальними історіями, замість того, щоб просто дивитися телевізор на самоті. Story Book іnColor може зберігати в собі стільки розповідей, скільки побажає Ваша дитина завдяки використанню зовнішньої електронної пам'яті.
Характеристики:
Новий напрямок для веселого й нестомлюючого читання.
Керування за допомогою 4- х кнопок імітує для дітей процес пошуку улюбленої книги на книжкових полках і відчуття перелистывания сторінок під час читання. Пристрій дуже легко в керуванні й розроблено спеціально для дітей.
Бібліотека Story Book іnColor.
Story Book іnColor- містить до 1 Гб убудованої електронної пам'яті, що дає можливість зберігати в ній постійно до 45 кольорових ілюстрованих і озвучених розповідей. Електронні розповіді можна також зберігати на зовнішніх картах - SD/SDHC, MMC, MS pro і USB носіях. Крім того, з метою захисту дитячих очей від перевтоми, кожні 20 хв. Story Book буде автоматично зупинятися й попереджати Вашу дитину про необхідність зробити перерва.
Працює як 20- ти сантиметрова фоторамка.
Перша кольорова електронна книга для дітей - Story Book іnColor - виробництва компанії Айптек - це не тільки звуковідтворююче утройство, але, також, і 20- ти сантиметрова ( 8-мі дюймова) цифрова електронна фоторамка. У ній Ви можете зберігати цифрові фотографії обсягом до 30 мегапикселей і автоматично відтворювати їх у режимі слайд- шоу в супроводі Ваших улюблених мелодій, записаних у МР3 - форматі. Ви можете, також, поділитися Вашими цифровими зображеннями із друзями, перезаписавши їх через убудований USB порт на комп'ютер і відправити по електронній пошті, або встановити музику й зображення прямо з комп'ютера у Вашу електронну книгу. Story Book іnColor постачена убудованою функцією автоматичного розвороту й настроювання зображення, акселерометром і фотоефектами, що зробить Ваш відпочинок з нею ще більш привабливим!

Share this

не важливо скільки днів у твоєму житті, важливо скільки життя у твоїх днях

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика