You are hereForums / Пристрої для читання е-книг / Е-рідери / ЯК СТВОРИТИ ЕЛЕКТРОННУ КНИГУ

ЯК СТВОРИТИ ЕЛЕКТРОННУ КНИГУ


No replies
Оля Шепелюк
Offline
Joined: 11/14/2012
ЯК СТВОРИТИ ЕЛЕКТРОННУ КНИГУ

Як створити електронну книгу

Електронна книга - зручне і перспективне винахід, і якщо вам хочеться перевести в цей формат улюблену книгу або навчальний посібник, або опублікувати електронну книгу про якусь методикою для читачів свого блогу, це не зажадає великих витрат часу і сил. Для створення власної електронної книги вам знадобиться її оригінал в текстовому форматі (наприклад, в doc), а також програма Macromedia Dreamweaver.

Вам знадобиться – програма Macromedia Dreamweaver
Інструкція

 1. Відкрийте програму і створіть новий документ (File>New). Виберіть з типів документів (Basic Page) HTML і натисніть Create.
 2. Відкриється порожня сторінка - збережіть її на жорсткому диску в папку E-book, вказавши назву сторінки. Потім створіть точно таким же чином інші сторінки електронної книги, назвавши їх відповідно page1, page2, page3 і так далі, зберігши їх у ту ж саму папку.
 3. Також створіть пусту сторінку для змісту, і назвіть її content.
 4. Відкрийте першу сторінку книги, за прикладом якої ви будете оформляти всі інші. У вкладці Common клацніть зображення таблиці, в якій встановіть значення Rows 3, Columns 1, Width 650 пікселів, border 0.
 5. З'явиться таблиця з трьох рядів. У верхній ряд помістіть зображення обкладинки книги, автора і заголовок.
  У середній ряд розмістіть сам текст сторінки. В нижній ряд розмістіть інформацію про авторські права та виноски.
 6. Вирівняйте таблицю і отцентруйте її, клацнувши в настройках параметр Alighn Center і вказавши фоновий колір сторінок як білий. Вставте ілюстрацію обкладинки книги, натиснувши на піктограму малюнка у вкладці панелі управління Common.
 7. Помістіть курсор у другий ряд таблиці і створіть усередині нього ще одну таблицю, з параметрами Rows 1, Columns 1, і шириною в 95 пікселів.
  Отцентруйте таблицю.
 8. Скопіюйте текст сторінки з Microsoft Word і вставте на підготовлене поле всередині таблиці другого рядка. Відформатуйте вставлений текст, щоб він виглядав читаемо і зручно. Виділіть текст на сторінці і в настройках вкажіть потрібний шрифт і кегль для відображення.
 9. Для зручності навігації по книзі внизу кожної сторінки вводите слова "Назад. Зміст. Вперед", оформивши напис як гіперпосилання - для цього правою кнопкою натисніть на потрібному слові і виберіть Make Link.
 10. З'явиться провідник, де ви повинні будете вибрати файл з каталогу книги, на який буде вести гіперпосилання. Вкажіть шлях від слова "Зміст" до файлу змісту content. Посилання "Назад" та "Вперед" відповідно оформите на сторінку, попередню за номером і наступну за номером.
 11. За таким принципом оформите кожну сторінку своєї електронної книги. Коли закінчите форматувати книгу - скачайте з мережі компілятор електронних книг (наприклад, NATATA Ebook Compiler), встановіть його і запустіть. Виберіть розділ "Створити проект", вкажіть заголовок книги, її автора, поштову адресу і веб-сайт.
 12. Відкрийте вкладку "Файли" і "Відкрити каталог з файлами", після чого виберіть папку, в якій знаходяться створені сторінки вашої книги. Позначте галочкою пункт "Подібно веб-браузеру".
 13. В якості домашньої сторінки вкажіть файл змісту content. На вкладці подій відзначте, що буде відображатися при першому запуску книги в вікні програми в першу чергу. Це може бути сторінка вашого особистого сайту, а може бути перша сторінка книги. Створіть панель інструментів з навігаційними кнопками.
 14. Коли все буде зроблено, натисніть "Компілювати", і ваша електронна книга буде збережена у форматі exe.

Джерело Як створити електронну книгу

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика