You are hereОгляд Kindle Fire HD

Огляд Kindle Fire HD


By admin - Posted on 11 Квітень 2013

Огляд Kindle Fire HD

Огляд

Amazon сподівається повторити успіх, який вони мали з оригінальною Kindle Fire в минулому році, випустивши дві нові моделі HD, 7-дюймову версію та 8,9-дюймову версію, в різних розмірах і конфігураціях. Даний огляд присвячений 7" моделі, але може бути застосований до більшої моделі також.

7" Kindle Fire HD поставляється з двома варіантами пам'яті, 16 Гб і 32 Гб. 16GB модель продається за ціною $ 199 і 32GB модель продається за $ 249.

Короткий огляд: 7 "Kindle Fire HD
Переваги
Екран високої якості. Текст є дуже ясним і чітким. Кольори яскраві і точні.
Дуже гарне співвідношення ціни та специфікації. Плюс пристрій зручно тримати як в портретному та ландшафтному режимі.
Подвійні динаміки досить гучні.
Можна завантажувати програми, фільми, музику, книги та інші матеріали отримані за межами Амазон, в тому числі в конкуруючих програмах EPUB.
Нові можливості книга включає в себе можливість прочитання тексту, аудіокниги, синхронізації і X-Ray.

Мінуси

Закритий користувальницький інтерфейс Amazon, який є набагато більш обмежуючий, ніж традиційні таблетки на Android, немає папок, останнім часом список додатків, немає настройки, немає шпалер, і т.д.
Приховані витрати. При продажі Kindle Fire HD до книги не входить разом зарядний пристрій, який коштує $ 10. За замовчуванням усі Kindle Fire HD тепер поставляються з рекламою на екрані блокування,так звані спеціальні пропозиції. Це коштує ще $ 15, щоб видалити їх.

Пісдсумок

Kindle Fire HD майже точно такий самий, як Kindle Fire. Це з точки зору ПЗ трохи розчаровує, але Amazon виконав велику роботу по поліпшенню апаратного забезпечення.

Їм якимось чином вдалося додати камеру, більш швидкий процесор 1,2 ГГц, набагато приємніший екран високого розширення, фізичні кнопки регулювання гучності, мікро-HDMI порт, мікрофон, Bluetooth, вдвічі більше місця для зберігання, і двохдіапазонниі Wi-Fi антени, при збереженні ціну у тих же $ 199. Це непоганий набір удосконалень. Проте програмне забезпечення Амазон обмежене і інтерфейс повністю орієнтований на Амазон.

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика