Тест Asus Google Nexus 7


No replies
admin
Offline
Joined: 09/17/2009
Тест Asus Google Nexus 7
asus-google-nexus-7.jpg

Пошуковий гігант Google запустив свій перший планшетний ПК 7 називається Nexus на ринок. Рідер створениц у співпраці з Asus і поставляється з Android 4.1 (Jelly Bean). Він вважається конкурентом Kindle Fire HD, виробництва Amazon.
Nexus 7 є семи-дюймовим планшетом з IPS дисплеєм і розширенням 1280 х 800 пікселів. Щільність пікселів дуже висока і складає 216 пікселів на дюйм, з цієї причини з'являється чітке змістовне зображення. Google відмовився від задньої камери, однак, 1,3-мегапіксельна фронтальна камера для відеоконференцій була встановлена. Завдяки зв'язку ближньої дії (NFC) для обміну даними з іншим NFC-сумісними пристроями без необхідності підключати їх за допомогою кабелю. Nexus 7 зв'язується через Wi-Fi, UMTS модуль, а вихід HDMI відсутній.
Акумулятор та живлення
З повністю зарядженою батареєю, Nexus 7 працює повні 8 годин. Для веб-серфінгу планшет можна використовувати близько 7 годин. Щоб забезпечити достатньо енергії вмонтовано чіп від NVIDIA Tegra 3 (тактова частота 1,3 ГГц), який має чотири ядра. При цьому невелика таблетка також підходить для ігор. У цілому, ми нагородили 4,5 зірками з п'яти.
Зміст та формат
Nexus 7 доступний з 8 або 16 гігабайт (ГБ) вбудованої пам'яті. Тим не менш, є достатньо можливостей хмар. Nexus 7 є першим планшетом з Android 4.1. Jelly Bean працює більш гладко, ніж таблетки з Ice Cream Sandwich.
Висновок
"Таблетка за 200 євро - тут щось не так" - ця фраза є застарілою, оскільки появилися Kindle Fire HD і Nexus 7 :)

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика