You are hereForums / Цікавинки / ЧаПи (FAQ) / Як купувати е-рідери на Amazon?

Як купувати е-рідери на Amazon?


By Heldigvis Neste - Posted on 09 Січень 2010

Напевно, багато хто з вас потрапляв у ситуацію, коли в американському інтернет-магазині є пристрій, що вас цікавить за привабливою ціною, але доставку магазин здійснює тільки в межах США... Наприклад, у найбільшому інтернет-магазині Amazon жителі з країн СНД можуть замовляти лише книги і фільми, і то не всі. Звичайно ж, можна компенсувати цей недолік за допомогою ebay, але де ще у вас може бути шанс придбати iPod Touch 32 GB 3rd Gen за $ 269.99, а Nokia N900 за $ 559.99? Падіння долара і цінова політика виробників зробила покупки в США досить привабливою справою.

Отже, для покупок на Amazon з доставкою на американську адресу нам потрібна кредитна карта і добра історія покупок в Amazon, інакше Amazon зможе вас запросто заблокувати.
Чому саме Amazon? Просто тому, що на відміну від багатьох інших магазинів, Amazon дозволяє посилати посилки не на ваш Billing Address, а на будь-який інший. Ще нам потрібна американська поштова адреса, тому доведеться звернутися до посередників. Зайнявшись цим питанням, я перерив багато інформації, в результаті необхідний сервіс був знайдений: shipito.com.

Все, що вам потрібно - це пройти реєстрацію та заплатити $ 8.50, які автоматично покладуть на ваш внутрішній рахунок. На знак подяки за реєстрацію, Shipito видасть вам власну поштову адресу. Зверніть увагу, що крім адреси вулиці і номеру будівлі вам присвоять унікальний Box Number . Запам'ятайте цей номер і обов'язково вказуйте поряд у e-shop'ах з назвою вулиці, щоб працівники Shipito могли швидко і без проблем визначити, кому прийшла посилка.

Веб-інтерфейс Shipito виглядає аскетично, але цілком функціонально:
Як тільки посилка прибуде до Shipito, вас сповістять по email. Зазирнувши в інтерфейс ви легко знайдете посилку в розділі Packages in Warehouse. Все що вам потрібно зробити це:
• Створити митну декларацію.
• Вибрати спосіб доставки і страховку.
• Дати додаткові вказівки працівникам Shipito: наприклад, знищити Amazon' івский інвойс (однак це все за бажанням).

Зверніть увагу на те, що вартість, на яку ви зібралися застрахувати посилку, буде взята з митної декларації, тобто занижуючи вартість, у випадку втрати посилки ви ризикуєте отримати неповну вартість при поверненні грошей.

Вартість послуг Shipito за пересилання вашої посилки - $ 8.50, що є достатньо демократичною сумою.

Коротко про митну декларацію. Врахуйте, що вашу митну декларацію будуть переглядати на митнці. Тому не слід зайвий раз привертати увагу до дивних фраз, щоб не виникло бажання розкрити посилку і особисто переконатися чи не приховали ви чогось, намагайтеся спрощувати описи, наприклад, Apple mp3 Player, якщо пересилаєте iPhone, або ж Toshiba DVD Player, якщо пересилаєте нетбук і т.д. Пам'ятайте про обмеження на максимальну вартість товару для фізичних осіб, яка не обкладається податком, а саме 200 євро для пошти України.

Коротко про способи доставки. Якщо ви не хочете мати проблеми при розмитненні товару доблесним FedEx'ом, то я не рекомендую його вибирати. Вже краще скористатися одним із сервісів USPS:
• USPS First-Class Mail / USPS Flat Rate Envelope - найдешевший і найтриваліший спосіб доставки. Тут уже як пощастить, або доставлять за 1 тиждень або за 5. Отримувати необхідно в локальному поштовому відділенні. Не рекомендую використовувати для дорогих речей.
• USPS Priority Mail - оптимальний метод доставки: недорого, надійно, зі страховкою. Отримувати також слід в локальному поштовому відділенні. Термін доставки - 2-4 тижні.
• USPS Express Mail - найшвидший вид доставки (1-2 тижні). Доставляє локальне відділення EMS прямо на будинок. У середньому трохи дорожче, ніж Priority Mail, а також обов'язково страхує всі посилки на $ 100. Рекомендую використовувати даний вид доставки для різної електроніки.
• Shipito Airmail - прекрасна дешева альтернатива First-Class Mail. Термін доставки 2-3 тижні. Працівники Shipito самі домовляються про пересилання вашого вантажу за допомогою вантажних авіа-рейсів. Доставку здійснює локальний відділ доставки при поштовому відділенні. Даний метод добре підходить для всяких дрібниць, типу DVD-дисків.

Share this
Теґи

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика