You are hereForums / Цікавинки / ЧаПи (FAQ) / Рідер завис в стані Starting up... Що робити?

Рідер завис в стані Starting up... Що робити?


No replies
Heldigvis Neste
Offline
Joined: 12/05/2009
Рідер завис в стані Starting up... Що робити?

1) Зробіть 10 разів підряд софт-рісет (soft reset) Рідера. Для цього: а) короткочасно натисніть, наприклад скріпкою, в отворі з написом «RESET» на зворотному боці Рідера; б) включіть Рідер, натиснувши клавішу «POWER»; в) як тільки з'явиться напис Starting up..., перейти до пункту а), тобто повторити процедуру перезапуску спочатку. На 11 раз повинен з'явитися напис Updating firmware now... Після переходу Рідера в цей стан, підключіть його до комп'ютера і спробуйте перепрошити штатним прошивальником .
2) Використовуйте наступний метод: натисніть «RESET», підключіть Рідер до комп'ютера (напис Starting up... залишається, але індикатор мигає червоним), відформатуйте внутрішню пам'ять Рідера в FAT16; безпечно від'єднайте Рідер і включіть його, натиснувши клавішу «POWER».
3) Ще варіант: під'єднайте Рідер до комп'ютера, зробіть одноразовий софт-рісет (натиснути «RESET», після чого натиснути клавішу «POWER»); якщо комп'ютер визначить диски Рідера, видалити з його внутрішньої пам'яті всі файли з директорії \media, після чого безпечно від'єднайте Рідер.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика