You are hereForums / Цікавинки / Загальна інформація / Як перетворити ваш нетбук в читалку електронних книг ?

Як перетворити ваш нетбук в читалку електронних книг ?


By admin - Posted on 10 Січень 2010

Хоча нетбук не зможе конкурувати із рідером, його цілком можливо використовувати для того, щоб читати е-книги.
Ця стаття допоможе вам при використанні вашого нетбука в якості переносної читалки електронних книжок. Розглянемо найзручніше програмне забезпечення.
Читати книги на екрані комп'ютера ще ніколи не було настільки зручно як звичайну паперову книгу. Однак нове покоління пристроїв для читання електронних книг дозволяє людям переміщати величезні бібліотеки з собою, легко показувати і надавати доступ до своїх матеріалів. Електронний папір забезпечує зручне читання, у той час як нове покоління нетбуків надлегкої ваги забезпечує зручність під час носіння книги.

Mobi Pocket eBook Reader
Має кілька форматів сторінок і дозволяє користувачеві вибрати розмір шрифту, автоматично корегуючи текст. Добре працює на 10,1 в 1024x600 екрані.
Натиск на іконку забезпечує появу цілого екрану; ESC повертає відображення кадру. Права стрілка перегортає сторінку вперед, ліва стрілка - сторінку назад. Також практично читати в горизонтальному форматі.
MS Reader
Microsoft Reader
Він не розгортає дві сторінки, якщо ви натискаєте кнопку цілого екрану. Однак, якщо ви повернете екран комп'ютера у вертикальний формат ви можете "перетягнути" нижню частину сторінки до нижньої частини екрана, тим самим значно збільшуючи область перегляду.
uBook Reader
Підходить для портативних пристроїв та для Windows. Дуже елегантний, простий, гнучкою різноманітним покриттям, має простий інтерфейс перегляду, де ви можете отримати доступ до будь-якого документа в комп'ютері без необхідності "встановлення" чи "імпортування".
Чи можна перегортати сторінки вертикально замість сканування низького, горизонтального екрану? Можна. Якщо нетбук має драйвер Intel GMA для мобільної панелі управління (більшість має), перейдіть на вкладку Налаштування Дисплею, перевірте можливість ротації та налаштуйте кнопку перемикача на 270 °.
У стандартному Windows ви можете повертати екран, використовуючи CTRL + ALT + стрілка вліво або CTRL + ALT + стрілка вправо.
EeeRotate- панель інструментів дозволяє легко перемикатися між портретними і альбомними орієнтаціями, використовуючи ті ж ключові команди, вказані вище. Її можна завантажити безкоштовно.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика