You are hereForums / Цікавинки / Новини / Електронний рідер книг Asus Eee з подвійним екраном

Електронний рідер книг Asus Eee з подвійним екраном


By Heldigvis Neste - Posted on 16 Січень 2010

Гарна новина для читачів: Asus планує вразити ринок. Компанія, яка вперше розробила нетбуки планує випуск подвійних екранів в електронних рідерах, за ціною лише 164$. Лондонська газета “Таймз” розповідає про "найдешевихй цифровий рідер в світі".
Газета цитує президента компанії Asus Джеррі Шена, який стверджує, що пристрій буде випущено в цьому році і в бюджетній і в преміум версіях.

"На відміну від наявних рідерів для читання електронних книг, які мають форму одинарного плоского екрану, пристрій Asus має шарнірний екран, який нагадує друковані книги. Теоретично, читати електронну книгу можна так само як звичайну книгу, використовуючи сенсорний екран для гортання сторінок з одного екрана на наступний ", пише газета.

"Це також дає користувачеві можливість перегляду тексту на одному екрані під час одночасного перегляду веб-сторінки на іншому. Один з екранів може також виступати в якості віртуальної клавіатури при використанні пристрою, як ноутбука. Тоді як наявні рідери мають монохромний екран, Asus буде повністю кольоровим. Розробник говорить, що тут також може бути функція підключення ‘колонок, веб-камери і мікрофону для Skype’, дозволяючи дешеві телефонні дзвінки через Інтернет".

Очікується, що пристрій буде називатися Eee Reader, послідовник лінії Asus Eee 'PC Netbook. “Таймз” припускає, і, на мою думку, правильно, що ціна буде основною перевагою для бюджетної моделі. Преміум версія охоплюватиме більше можливостей, але за більш високою ціною.

Газета також не згадує розмір екрану, що, ймовірно, буде невеликим, особливо якщо пристрій матиме подвійний екран.
Ціна розкішної моделі не була вказана в газеті. Цілком ймовірно, що компанія буде прагнути запропонувати значні покращення функцій пристрою за ту ж ціну, так само як і інші наявні старші моделі, такі як Kindle Amazon.

Також в газеті не згадується електронні книги якого формату(-ів) буде підтримувати Asus. В компанії Sony заявили, що в нових моделях вони будуть використовувати ePub, відкритий формат електронних книг. Google взяв з них приклад.
Я б хотів, щоб компанія Amazon заліцензувала свій Kindle-формат, тим самим дозволивши іншим покупцям рідерів купувати книги в Інтернеті. Конкуренція вимагає також іншого формат, хоч і неясно чи формат ePub або інший формат електронних книг може здобути популярність серед видавців і споживачів.
Проте, якщо інший формат і не з’явиться, то Amazon як і раніше матимуть величезну перевагу над іншими компаніями, якщо ті взагалі здатні витримати конкуренцію.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика