Планшетний ПК PMG QuadPad


No replies
Heldigvis Neste
Offline
Joined: 12/05/2009
Планшетний ПК PMG QuadPad

Після не дуже вдалого просування концепції Tablet РС компанією Microsoft разом із однойменною операційною системою, радість від появи нового ринку у багатьох виробників планшетів якось згасла, а у деяких зовсім зникла. Не дивлячись на активну рекламну підтримку найбільшого гіганта продажу, Tablet РС йшли з рук геть погано і майже не складали конкуренцію звичайним ноутбукам, не дивлячись на схожі функції і компактніші розміри. У чому причина такої невдачі ми не будемо розбиратися, це окрема тема. Поговоримо ж ми про один з планшетних комп'ютерів, який не дивлячись на відсутність Windows XP TABLETPC Edition має великі шанси на успіх не лише у бізнес-, але і простих користувачів, таких як ми з Вами.
Окрім самого планшетного комп'ютера PMG QuadPad в коробці також знаходиться:
1. Інструкції щодо експлуатації (як російській, так і на англійській мовах)
2. CD для відновлення системи
3. Акумулятор
4. AC адаптер
5. Шнур живлення
6. Чохол для перенесення АС адаптера і шнура живлення
7. Кабель VGA для підключення зовнішнього монітора
8. Реверсивний адаптер USB
9. Тканина для витирання монітора
10. Чохол для PMG
Що ж до останнього компоненту, чохла для PMG QuadPad, то відразу хочеться попередити, що він призначений для перенесення лише самого планшетного комп'ютера, нічого іншого в нього вже не покласти, адаптер живлення і шнур живлення доведеться носити в окремому призначеному для цього чохлі.

Зовнішній вигляд PMG QuadPad і його характеристики

Зовнішній вигляд PMG QuadPad вселяє довіру: якість складення пристрою на висоті, немає ніяких рухомих частинок, кнопки натискуються чітко. Корпус пристрою на дотик злегка прогумований, що дуже зручно - такий з рук не впаде, та і вага пристрою також втішає - всього 1,19 кг разом з акумулятором.
Серцем QuadPad є процесор VIA Eden ESP з тактовою частотою 1 ГГц, при роботі процесор, а точніше вентилятор, не шумить, нагрів відчувається лише при ресурсномістких застосуваннях, це в межах норми.
Дисплей комп'ютера має діагональ 21.34см, виконаний він за технологією TFT, його номінальний розширення складає 800 х 600 крапок, 262 тис. відтінків, RGB 16 біт. Дисплей, як і слід було чекати, сенсорний, тобто працювати з ним можна навіть пальцем, що ми із задоволенням і робили.
QuadPad адаптований до операційної системи Microsoft Windows XP, виробник лише додав кілька спеціальних додатків для підтримки роботи сенсорного дисплея, перепризначення функцій кнопкам, підтримки вбудованого адаптера Wi-Fi (IEEE 802.11b/g). Для роботи вбудованого в комп'ютер Bluetooth 2.0 модуля використовуються драйвера BlueSoleil, вони повністю русифіковані і робота з ними приносить суцільне задоволення.

На PMG QuadPad з лицьового боку розташовані наступні елементи:
• 8.4 дюймовий TFT SVGA сенсорний дисплей
• Вбудований моно-мікрофон (у лівій верхній частині пристрою)
• Три світлових індикатора (оранжевий / зелений / синій), які відповідають за відображення стану про роботу жорсткого диска / зарядки батареї / індикації живлення від зовнішнього джерела живлення.
• 10 функціональних кнопок, призначення яких повністю міняється за допомогою спеціальної програми, що поставляється в комплекті.
На задній частині планшета можна відзначити лише наявність підставки для зручного розташування PMG на столі, акумулятор і стилус. Стилус зроблений із звичайної пластмаси.
З лівого боку розташована кнопка включення / виключення пристрою (при натисненні на неї в перебігу чотирьох секунд пристрій буде позбавлений живлення, тобто буде просто вимкнено), 2 х USB 2.0 порту, гніздо для підключення адаптера живлення, вже згаданий нами стилус і роз'єм для підключення VGA адаптера і подальшого виведення картинки на зовнішній монітор або проектор.
На правій стороні можна виявити вбудований динамік, гучності якого цілком вистачить і для перегляду фільмів, слот PCMCIA Type II, роз'єм для підключення мережевого кабелю (RJ45) і модему (RJ11).
На верхній стороні PMG розташовано коліщатко регулювання яскравості підсвічування дисплея, роз'єми для підключення мікрофону, стерео навушників, віконце ІЧ порту і ще один USB 2.0.

Час автономної роботи
У пристрої використовується знімна 6 елементна 4400 мА/ч литієва батарея. PMG QuadPad тестувався в трьох достатньо поширених режимах роботи: працюючи з 3D графікою, для цього використовувалася спеціальна безкоштовна програма Battery Eater 2003 ; робота в Інтернеті з включеним Wi-Fi, перегляд сайтів, робота з текстовими документами; і тест в режимі читання.
Вперше тестування проводилося за допомогою програми Battery Eater 2003, спеціально створеної для тестування часу роботи від акумулятора. При цьому режимі тестування PMG QuadPad пропрацював 130 хвилин (2 години 10 хвилин).
У режимі «Інтернет» планшет використовувався для веб- серфінгу по різних сайтах. З'єднання було настроєне через Wi-Fi мережу. У такому режимі PMG пропрацював 167 хвилин або 2 години 47 хв. Не найкращий показник, тут чудес від 4400 мА/ч акумулятора чекати не варто.
Як і слід було чекати, планшет пропрацював рівно 195 хвилин, тобто 3 ч 15 хв. в режимі читання електронних книг, при цьому правда працював ще і Wi-Fi з Bluetooth, оскільки вимкнути їх було не можливо хоча, цілком вірогідно це можна зробити через сторонні утиліти. Підсвітка була переведена в одне з найнижчих положень, при якому читати з екрану все ж було можливо. Зручно, що спеціальне коліщатко для цього знаходиться в доступному місці і не вимагається додаткових програм. Досить непоганий результат, враховуючи що можна досягти ще більшої економії відключивши ряд пристроїв; такий пристрій сподобається любителям читати книги в дорозі.

Висновок
Не будемо гадати, чи будуть популярні подібні PMG QuadPad пристрої, в яких ціна відповідає якості, але певний потенціал у таких Tablet РС все ж є. Насамперед такі пристрої будуть цікаві при використанні їх на яких-небудь підприємствах або в крупних організаціях, де доводиться обробляти велику кількість інформації, а ноутбук і, тим більше, стаціонарний комп'ютер просто не підходять.
Варто придивитися до такого комп'ютера і любителів подорожувати, адже жорсткий диск комп'ютера достатньо місткий, його за бажання можна замінити і на більш ємкий. До того ж планшет виглядає достатньо міцно і навряд чи з ним щось трапиться в дорозі. Ну і за наявності PCMCIA адаптера для карти пам'яті можна без проблем переписувати фотографії на комп'ютер і потім проглянути в компанії друзів і знайомих. Та і за великого бажання і книги на нім можна почитати, читати з екрану PMG можна цілком комфортно.
Проте при всій красі цього планшетного комп'ютера, реальне робоче місце з ним виглядає приблизно таким чином:
Звичайно зовнішній привід зовсім не обов'язковий елемент, але нам довелося підключити його для установки драйверів на комп'ютер і переписування деяких тестових програм. У даній комбінації вийшло так, що всі три USB порти були зайняті: зовнішній DVDROM, клавіатура і миша, тому використання яких-небудь додаткових USB- флешок просто неможливе.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика