You are hereForums / Пристрої для читання е-книг / PDA-читалки / Використання Apple iPhone і IPod Touch як рідерів електронних книг.

Використання Apple iPhone і IPod Touch як рідерів електронних книг.


Heldigvis Neste
Offline
Joined: 12/05/2009
Використання Apple iPhone і IPod Touch як рідерів електронних книг.

Apple iPhone і IPod Touch стали важливими платформами для читання електронних книжок після випуску декількох спеціалізованих рідерів електронних книжок, і хоча в них маленькі екрани, все ж для читання цього достатньо. Багатофункціональними можливостями вони можуть підходити багатьом людям.

У цій статті я писатиму про Ipod Touch, проте коли мова заходить про читання книг, як iPhone, так і IPod Touch мають однакові функції.

Рідер електронних книжок Stanza

Stanza eBook Reader був першим рідером для IPod Touch, що зміг читати книги ePub-формату і є безкоштовною прикладною програмою (і хоча, в даний час він належить компанії Amazon, все ще може змінитися в майбутньому).

Stanza є дуже добре спроектована система з великою кількістю функцій і налаштувань, які дозволяють користувачеві отримати найкращі умови для читання.

• Зміна кольору тексту, фону і гіпер-посилань.
• Зміна розміру шрифту та тип шрифту.
• Можливість налаштування вирівнювань, перенесень, міжрядкових інтервалів та відступів.
• Увімкнути / Вимкнути атрибути внутрішнього стилю книг (розміри шрифтів, кольорів, відступів і т.д.) і зображень.
• Автоматичне завантаження останньої книги.
• Блокування орієнтації книжки.
• ... та багато іншого.

Навігація по вашій колекції книг може здійснюватися за назвою, автором, темою (жанром), останнім читанням і останнім завантаженням. Stanza також здійснює навігацію ITunes у вигляді ‘каруселі’. Коли Ви налаштовуєте альбомну орієнтацію сторінки, то при перегляді книг за назвою, ви отримаєте ефект різнокольорової каруселі книжкових обкладинок- це й справді дуже красиво!

Для мене однією з найкращих функцій Stanza, є спосіб завантаження книг в рідер. Виробники, очевидно, доклали багато зусиль, щоб зробити цей процес легким та інтуїтивно зрозумілим і забезпечити доступ до найбільш відомих сховищ суспільних надбань, включаючи Feedbooks та Проект Гуттенберг(Project Gutenberg).

Дехто може подумати, що екран в Apple Ipod Touch, можливо, трохи замаленький для читання книги, але збільшити текст досить просто і якщо Ви коли-небудь читали на комунікаторі , то Ви звикли до трохи частішого натисканя кнопки гортання сторінок.

Навігація зрозуміла як для стандартних програм від Apple, так і для рідера Stanza, в якому процес завантаження книг дуже простий завдяки прямому доступу до ряду різних джерел, таких як Проект Гуттенберг(Project Gutenberg). Там не повинно бути нестачі безкоштовних електронних книг.

Термін дії батареї насправді кращий, ніж я очікував, навіть при ввімкненому Wi-Fi. Проте, термін служби батарей є однією з областей, в якій спеціалізовані рідери, такі як Sony Reader набагато кращі, так як одного заряду може вистачити на кілька днів, можливо, навіть на кілька тижнів. Будьте готові до дозарядки батареї Вашого IPod Touch і iPhone.

На разі, мабуть, жодний пристрій не може зрівнятися зручностю використання і багатством програмного забезпечення з цим сучасним функціонально повним(все-в-одному) пристроєм, і хоча IPod Touch не мають функцій стільникового телефону або постійного підключення до інтернету, як iPhone , він все таки є вражаючим універсальним пристроєм.

IPod Touch і iPhone є перевіреними пристроями для читання книг, але можливість використання її в якості RSS-рідерів, для роботи в Twitter або просто для перевірки погоди, безсумнівно роблять їх дуже зручними пристроями.

Проте, цей рідер не призначений для використання його в якості основного пристрою для читання книг, а скоріше як додаткового.

Але для тих, хто просто читає протягом 20 хвилин в день протягом поїздки на роботу – то для Вас iPhone чи IPod Touch будуть справді дуже практичними.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика