You are hereForums / Цікавинки / Загальна інформація / Види електронних книг

Види електронних книг


No replies
admin
Offline
Joined: 09/17/2009
Види електронних книг

Електронні книги бувають декількох видів:
• Повні або часткові копії паперових видань. Часто подібні речі поширюються не зовсім законно, адже автори видання хотіли продавати паперову книгу, і зовсім не планували займатися благодійністю. Навіть важко уявити людину, яка сканує підручник на 800 сторінок і безкоштовно викладає його в мережу, але такі є. В Інтернеті в електронному вигляді можна знайти скановані підручники, журнали та іншу літературу.
• Безкоштовні електронні книги та журнали. Найчастіше автори випускають їх для створення вірусного трафіку. Зазвичай це невеликі за обсягом книги, хоча зустрічаються і великі. Якщо взяти продавців електронних книг і посібників, то вони або роблять переклади книг іноземних авторів, або роблять збірники статей.
• Платні електронні книги. Автори пишуть їх з метою подальшого продажу. Це різні посібники та інструкції, часто тим чи іншим чином пов'язані із заробітком. За обсягом книги найчастіше не дотягують до паперових видань, але можуть бути значно інформативнішими.
За типом захисту від копіювання:
• Незахищені книги у відкритих форматах, доступні для редагування та зміни: DOC, HTML
• Незахищені книги в спеціалізованих форматах: незашифрованих PDF, DJVU. У такому вигляді найчастіше йдуть електронні копії паперових видань.
• Формати книг із захистом від редагування та копіювання тексту в буфер обміну: EXE, PDF. Найчастіше застосовується в книгах для створення вірусного трафіку, хоча не рідкість і в платних електронних книгах.
• Книги з прив'язкою до комп'ютера, індивідуальним кодом активації або активацією через Інтернет: EXE. Застосовується в комерційних електронних книгах.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика