ABBYY PDF Transformer 2.0


No replies
admin
Offline
Joined: 09/17/2009
ABBYY PDF Transformer 2.0

Перед початком самої підготовки необхідно буде встановити на комп'ютері програму: ABBYY PDF Transformer 2.0. Після чого запускаємо програму і виконуємо наступні етапи конвертування даних.
Етап 1. Convert to *.rtf
Після буквально декількох секунд конвертації ми отримуємо файл у форматі «rtf». Відкриваємо програмою Microsoft Word отриманий файл формату «RTF» і запускаємо «макрос». У принципі, можна і не запускати прикладений макрос, але результат все ж таки буде не дуже якісний. Після того, як ми обробили макросом файл формату «RTF», просто натискаємо в програмі Microsoft Word дискетку, тобто вибираємо команду «Зберегти».
Етап 2
Далі на отриманий файл формату «RTF» ми натискаємо правою кнопкою і вибираємо меню «Створити PDF»
У результаті ми отримуємо підготовлений файл формату «PDF», в якому вже є жорстко розставлені переноси, виноски внизу сторінки і т. д.
Етап 3.
Тепер залишилася сама проста операція. Запускаємо програму PDF-LRF і вибираємо отриманий файл у форматі «PDF». Не забуваймо, що в програмі PDF-LRF необхідно встановити певні параметри конвертації
Час обробки залежить від потужності вашого комп'ютера і кількості сторінок у «PDF». Відповідно, і розмір одержуваного файлу може бути різний. В середньому розмір він складає 40 Мб.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика